Inexart

O nás

Vitajte!

Idea vytvoriť kreatívny ateliér vznikla pred viac ako 12 rokmi. Od vtedy sa nám podarilo zrealizovať niekoľko úspešných projektov v rôznych oblastiach, filmu, reklamy, výstav pre obchodné centrá atď.

Každý projekt sme riešili komplexne od konzultácie, návrhu, výroby až po realizáciu, bez potreby „outsourcingu“. Aj vďaka tomu sme nadobudli jedinečné skúsenosti a know-how, ktoré nie je bežné mať „pod jednou strechou“

Navrhujeme a vyrábame dizajnový betónový obklad, umývadlá a pracovné dosky. Naše výrobky sú vyrábané ručne s dôrazom na kvalitu.

Naše betónové obklady sú špeciálne vhodné do exteriéru ako fasádny obklad ale aj ako zaujímavý a inšpiratívny prvok do interiéru prípadne extravagantný neprehliadnuteľný element v komerčných priestoroch.

Na všetky naše výrobky sú použité najkvalitnejšie materiály a vo výsledku veľmi kvalitná betónová zmes z vysokými technickými a estetickými parametrami. 

Interior designer

Mgr.art. Barbora Figuli

graphics and visual art, design
Interior designer

Mgr.art. Ivan Figuli

technology, manufacture, design, CEO

Manželský pár Barbora Figuli, ktorá študovala na /VŠVU/ Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave v odbore voľná textilná tvorba, reštaurovanie a Ivan  Figuli, ktorý študoval na /AKU/ Akadémii umení v Banskej Bystrici v odbore sochárstvo, voľné výtvarné umenie, spolu tvoria kreatívne jadro firmy .

- Inexart